Laboratorium Genomika

Wiele osób pyta nas o „Laboratorium Genomika” oraz „Genomika Laboratorium Medyczne”. Uprzejmie informujemy, że takowe laboratorium obecnie nie istnieje pod adresem Frezerów 3 w Lublinie (co łatwo sprawdzić korzystając z powszechnych usług takich jak Google Maps czy Aleo).

Testy COVIDowe, czyli badania PCR oraz antygenowe w budynku Inkubatora Technologicznego wykonywane są tylko i wyłącznie przez Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Planetmed, które ma odpowiednie uprawienia. Laboratorium Genomika oraz Laboratorium Plantemed to całkowicie odmienne podmioty. Nie należy łączyć tych laboratoriów ze sobą, ani działalności jakie reprezentują. Nasze laboratorium znajduje się na parterze budynku Inkubatora Technologicznego w Lublinie (ulica Frezerów 3) i jest odpowiednio oznaczone znakami, logotypem oraz naklejkami na drzwiach, w ten sposób nie można nas pomylić z Laboratorium Genomika.

Tutaj znajdziesz pełną ofertę testów na koronawirusa w Laboratorium Planetmed w Lublinie

Test PCR COVID

Testy RT-PCR
250 zł

Badania molekularne metodą reakcji łańcuchowej polimerazy z odwrotną transkrypcją (RT-PCR) to obecnie najdokładniejsza forma badania w diagnostyce COVID-19. Wynik wydajemy w mniej niż 3 godziny!

Test antygenowy COVID

Testy antygenowe
100 zł

Szybkie testy (do 15 minut), wskazują wczesny etap zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i najczęściej są wybierane przez podróżujących

Test COVID rezerwacja

Zarezerwuj badanie on-line

Wybierz bezpośrednio przez naszą stronę dogodny dzień i godzinę i przyjdź na wymaz bez kolejki!

W przypadku większych grup, niestandardowych godzin, weekendów oraz dni świątecznych prosimy o kontakt telefoniczny – postaramy się dostosować do waszych potrzeb.

telefon: +48 724 588 772
e-mail: biuro@planetmed.pl

Dane kontaktowe oraz dojazd do Laboratorium Planetmed

English information

Dojazd do Laboratorium Planetmed
Dojazd do Laboratorium Planetmed (ul. Frezerów 3, Lublin)